Fenerbahçe, Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarına devam etti
Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde, Teknik Yönetici Jorge Jesus idaresinde gerçekleşen idman, salonda core çalışmasıyla başlayan idman alanda gerçekleştirilen koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle devam etti. Akabinde 2 kümeye ayrılan sarı-lacivertli futbolcular 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Egzersiz, taktiksel ve ferdî çalışmalarla tamamlandı.
Sarı-lacivertliler, hazırlıklarına yarın yapacağı idmanla devam edecek.