Türkiye eMilli Futbol Ekibi, Dünya Kupası vizesi aldı
eMilli ekibimiz, FIFA eNations Cup Avrupa Play-Off’ları kapsamında Norveç ile ikinci müsabakasını gerçekleştirdi. Birinci maçtan 1-0 mağlup ayrılan ekibimiz, yarı finalde Norveç’i 3-2 mağlup ederek değerli bir adım attı.
Elde edilen bu galibiyet, eMilli futbol kadromuza Dünya Kupası yolunu açtı. Milli Ekibimiz Dünya Kupası’nda ülkemizi temsil edecek.