Avcılar’da inşaatta beton kalıplar çöktü! Göçük altında kalan emekçiler kurtarıldı
Cihangir Mahallesi Güvercin Caddesi’nde saat 23.00 sıralarında bir iş merkezinin inşaatında beton dökülme süreci sırasında beton kalıplar çöktü. Bu sırada çalışan 5 emekçi göçük altında kaldı.
Göçük altındaki personellere birinci müdahaleyi çalışma arkadaşları yaptı. Göçükteki 3 emekçi, inşaattaki çalışanlar tarafından çıkarıldı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sıhhat takımları sevk edildi.
Olay yerine gelen takımlar, göçük altında kalan başka 2 emekçiyi de hafif yaralı olarak kurtardı. Yaralı personeller ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.