Bu sefer kaçmadılar!
Daha evvel gazetecileri görünce kaçan çift, bu kere el ele poz verdi. Oyuncu, “Arkadaşlar her şey yolunda, dizi tüm süratiyle devam ediyor. Arkadaşlarımızı gördük, kahve içtik ve konutumuza gidiyoruz” dedi. –HÜSEYİN ALTUN
Haberin Merkezi
Daha evvel gazetecileri görünce kaçan çift, bu kere el ele poz verdi. Oyuncu, “Arkadaşlar her şey yolunda, dizi tüm süratiyle devam ediyor. Arkadaşlarımızı gördük, kahve içtik ve konutumuza gidiyoruz” dedi. –HÜSEYİN ALTUN